Merkezefendi Mahallesi 29 Ekim Bulvari No : 81 Merkezefendi / DENİZLİ
Kirpik Lifting

Kirpik Lifting

 

Kirpik Lifting Nedir?


Kirpik lifting, ipek kirpik gibi yine kirpikler üzerinde uygulanan bir işlemdir. Fakat uygulama süreci bakımından iki işlemin birbirinden son derece farklı olup bambaşka sonuçlar yarattığını belirtmekte fayda var. O halde kirpik lifting nedir diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Kirpik lifting; kirpiklere kıvrım kazandırma, dolgunlaştırma ve adından da anlaşılabileceği gibi kirpikleri kaldırma misyonu taşır. Aslında kirpikler için bir bakım işlemi olarak da niteleyebileceğimiz kirpik lifting, içeriğindeki vitamin, keratin ve pigment takviyeleri ile kirpiklerin uzun, güçlü ve daha kıvrık hale gelmesini sağlar.


2 kata kadar daha uzun ve etkileyici kirpikleri garantileyen kirpik lifting uygulaması yaptırdığınız takdirde işlemin etkilerini 2-3 ay süreyle yaşayabilirsiniz. Besleyici bir maske olan kirpik lifting, kirpiklerinizin doğal görünümünü koruyup hep istediğiniz göz alıcı bakışlara sahip olmanıza yardımcı olur. Dolayısıyla bu işlemi yaptırdığınızda siz upuzun ve dolgun kirpiklerinizle göz kamaştırırken kirpiklerinizin de daha sağlıklı bir hale geldiğinden emin olabilirsiniz.

 

Bir diğer güzellik uygulaması ipek kirpik hakkında bilgi sahibi olmak için Çarpıcı Bakışların Sırrı İpek Kirpik Nedir? başlıklı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

 

Kirpik Lifting Faydaları Nelerdir?


Tüm güzellik uygulamaları, belirgin sorunlara ve ihtiyaçlara çözüm olarak geliştiriliyor. Kirpik lifting de kirpiklerinin görünümünden rahatsızlık duyan veya daha çarpıcı bakışlara sahip olmak isteyenlerin ihtiyaçlarına etkili bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Buna benzer şekilde kirpiklerinden memnun olan kadınların da kirpiklerini beslemek ve daha sağlıklı hale getirmek adına kirpik lifting’e başvurduklarını söyleyebiliriz.

 

Bunlara ek olarak, kirpiklere kıvrık ve dolgun bir görüntü vermek uğruna kullanılan makyaj malzemeleri ve kirpik kıvırıcı araçları kullanmadan da çekici bakışlar yakalamak isteyenlerin tercihi, elbette kirpik lifting uygulaması. Çünkü kirpik lifting yaptırdığınızda kirpiklerinizin doğal hali dahi sizi memnun edecek kadar bakımlı görünecektir. Hatta işlem sonrasında herhangi bir makyaj malzemesi veya araç kullanmadığı halde aynadaki görüntüsünün adeta makyajlı hallerinden daha güzel olduğunu belirten kadınların sayısı da oldukça fazla. Bu anlamda, kirpik lifting’in makyaj için gereken süreyi dikkate değer biçimde kısalttığını iddia etmek de mümkün.

 

Öne Çıkarılanlar

Kirpik Lifting

Kirpik Lifting Nedir? Kirpik lifting, ipek kirpik gibi yine kirpikler üzerinde uygula

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon Nedir Lazer ışığı, bildiğimiz ışıktan farklı olarak, ışığın tek dalga boyu

Cilt Bakımı

Cilt bakımı, cildin ihtiyaçlarına uygun ürünleri düzenli olarak kullanarak elde edilen sonuçlar b&

Nail Art

Nail Art Nedir? 2020 yılının sonunda meşhur olan nail art bir tür tırnak süsleme

Yorumlar

Melda T.

Öncelikle müşteri memnuniyet odaklı ve Güler yüzlü ekinine teşekkür ederim cilt bakımı yaptırdım bayıldımmm benimle ilgilenen bahar hanıma da ayrı teşekkür ederim o kadar güzel yaptı ki bakımı elinin pratikliği ve hafifliği harika ben çok memnun kald

5 Yıldız

Sunay

Fatoş hanımdan çok memnun kaldım böyle bir ilgi alaka yok mükemmel bir hizmet aldım

5 Yıldız

Sinem Ç.

Esen hanımdan çok memnun kaldım. İşini temiz ve özveri ile yapıyor tatlı bir bayan.

5 Yıldız